خريد و فروش انواع اهن آلات ساختماني
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 2149

خريد توري مرغي

براي اخذ آخري بها توري مرغي با شماره هاي تارنما تماس حاصل نماييد . كوتاه ترين نرده ها و توري مرغي , 42 اينچي مي باشند و شبكه بندي سادگي براي رسيدگي به طيور دارا هستند .

 

سفارش مي شود براي طيوران سنگين وزن و غير پروازي ( براي مثال مرغ و بوقلمون ) مصرف شود . براي پرنده هاي نا مرتب و يا اين كه نگهداري از شكارچيان بزرگ , گونه 48 اينچي پيشنهاد مي شود . 42 اينچي بلند , يك حصار الكتريكي با يك سري مبنا براي مراقبت و در اختيار گرفتن تكان جوجه ها , اردك ها و ديگر طيوران پباده سازي شده‌است كه به عبارتي سيم مش 42 اينچي معمولي است , ولي سوق‌دهي الكتريكي 10 . 1 ولت داراست . براي مثال , Net Chicken براي نرده پيشنهاد نمي‌شود ; به دليل آنكه بيش تر از 1 متر طول حتمي داراست . شما مي‌توانيد توليدها موردنياز خويش را به صورت آنلاين از روش وب سايت asroon توصيه دهيد تا همياران ما در بخش فروش شما‌را مهيا و براي شما ارسال نمايند . توري مرغي گالوانيزه

 

اين توري كاربرد هاي فراواني دارااست كه از جمله آن‌ها محافظت مرغ و مرغداري , كارخانه ها , به دور ستون , حفظ كننده پشم شيشه , عايق كاري , گچ كاري , حصار كشي , شغل هاي ساختماني , ديوار هاي سيماني , و غيره به كارگيري مي شود . محصول توري مرغي فلزي گالوانيزه گرم مي‌باشد و در‌حالتي كه كه حصار كشي طولاني بازه زماني است با اينكه هزينه فراتر است به صرفه است كه از اين دسته مصرف شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%86%D8%A8%D8%B4%DB%8C-&id=102

بها توري مرغي

از اين مال در صنعت ساختمان هم به كارگيري متعددي مي شود و در صنعت ساختمان كاربرد ويژه اي داراست ; به عنوان مثال در سقف ساختمان و يا اين كه براي عايق به همراه پشم شيشه به كارگيري مي شود . از ساير كاربرد اين فرآورده , مي شود به تيتر جان پناه استفاده نمود كه ولي به دليل ايستادگي كم سفارش مي‌كنيم از ساير توري ها به كار گيري فرمائيد . فرآورده ياد شده گونه هاي متمايز دارااست اما كاربرد متداول آن با پهنا 1 . 20 متر مي‌باشد .

 

 

 

 

توري فلزي از يك ورق يك دست ساخت گشته اكثري از خاصيت يكپارچگي از جمله ضد خوردگي , پارگي , زنگ زدگي , فرسايش و شل شدن گره ها را نگهداري مي نمايد .

 

روند ايجاد آن فارغ از ضايعات هست . عدم ساخت ضايعات در روند ساخت توري مشبك فلزي و پلاستيكي معرف فرآورده سبز سازگار با محيط زيست , در مقايسه با بقيه توليد ها شبيه است .

 

ايستادگي مكانيكي بيشتر نقاط اتصال شكافته شده در مقايسه با نقاط اتصال جوشي و پارامتر هاي مقاومتي فراتر نسبت به ورق ناپخته .

توري مرغي | قيمت توري مرغي | خريد و فروش توري مرغي | شهر مفتول ...

تراز ضد لغزش به ياري برجستگي هاي ساخت شده در فرآيند ايجاد اصطكاك بالاي تحت پا براي خودداري از ليز تناول كردن .

 

ديوايدر تحت عنوان ديوار و فنس و به طور همزمان حفظ از ورود اشخاص , حيوان‌ها و اجسام تحميلي با قابليت تهويه مطلوب هوا

 

ارتقاء دهنده پايداري مصالح , توري مشبك در مخلوط با بقيه مصالح ساختماني پارامترهاي مقاومي و زيبايي را ارتقا ميدهد .

 

توليد نمايي خوشگل و كاربردي براي معماري نوين مدرن با ساخت زواياي متفاوت باخت فروغ .

https://www.asroon.ir/products/detail/پيچ-/134/view/

رسانايي بالا به جهت يكپارچگي و عدم وجود نقطه جوش براي عبور الكتريسيته و حرارت .

 

امكان پوشش دهي مطلوب . ورق گسترده مشبك در مقايسه با گونه هاي بافته شده و جوشكاري شده پوشش پذيري خوبتر با ارتفاع قدمت بيشتري به دليل يكپارچگي اش دارااست .

توري مرغي | فنس مرغي - آهن بيزينس | آهن فروشي تهران | دستگاه فنس بافي

به نازكترين و سبك ترين توري هاي مفتولي شش ضلعي كه در بازار جانور ميباشد توري مرغي ميگويند . قابل ذكر است كه توري گابيون هم دارنده چشمه هايي شش ضلعي است كه ضخامت مفتول آن كوچكتر است . توري مرغي از مفتول گالوانيزه گرم و سرد با ضخامت هاي متعدد و سايز چشمه متنوعي ساخته مي شود كه مشهور ترين سايز چشمه مورد به كار گيري سايز 3/4 است . اين مقاله به تعريف , مدل , مزايا و كاربرد توري مرغي ميپردازد . از اسم اين متاع چنان بر مي‌آيد كه جز به كار گيري براي ساخت قفس حيوان‌ها كاربرد ديگري ندارد البته پيرو بيشتر كاربردهاي توري مرغي توضيح داده مي شود . تاريخچه ايجاد توري مرغي به ده سال 80 ميلادي بر ميگردد . اولي خودرو بافت مفتول در سال 1844 ميلادي بوسيله آهنگري ايتاليايي به اسم چالز برنارد با اسكن برداري از روي اتومبيل هاي بافندگي ابداع شد . اولي موردها به كار گيري از توري هاي مرغي كه‌اين آهنگر ايجاد نمود در نزاع جهاني دوم بود كه از توري مرغي براي حفظ از رادارها در هنگام انفجار به كارگيري مي كردند .

 

دستگاه بافت توري مرغي

 

كاربرد توري مرغي

توري مرغي كاربرد هاي بخش اعظمي دارااست كه شناخته ترين و همه گيرترين آن در حصار كشي براي آشيانه هاي حيوان ها كوچك و هم حفظ از گياهان براي وارد نشدن حيوان‌ها به گلشن و باغچه است . توري مرغي بدليل بافت شبكه اي كه دارااست از اقتدار و استمرار متعددي شامل است و از طرفي در شرايطي‌كه جزء آن در گير فساد و پارگي شود بر بخش هاي ديگر تاثير گذار نيست و موجب پارگي در ديگر نصيب ها نميشود و پايداري و استحكام خويش را محافظت مي نمايد .

توري مرغي - فروش توري مرغي

ولي به غير موردها اشاره شده , توري مرغي در صنعت ساختمان ساز هم كاربردهاي موءثر بخش اعظمي داراست .

 

كاربرد توري مرغي در سقف

 

اولي كاربرد توري مرغي در ساخت سقف مي‌باشد . در سقف هاي شيرواني و يا اين كه كارخانه ها براي توليد عايق هاي صوتي و حرارتي و برودتي از پشم شيشه استعمال ميكنيم البته براي اتصال و استحكام بخشيدن پشم شيشه به سقف بايستي از وسيله اي به كار گيري كنيم كه نيز تداوم و ايستادگي بالايي داشته باشد و نيز با گذشت زمان در گير خوردگي و تماس گرفتن نشود و شايسته ترين آيتم براي اينكار توري مرغي گالوانيزه مي‌باشد كه نيز مقاوم بوده و ديرتر در گير خوردگي مي شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C&id=126

كاربرد توري مرغي در گچ كاري و بدور ستون ها

 

به كارگيري از توري مرغي در هنگام گچ كاري سبب ساز بالا بردن ايستادگي گچ شده و از ترك ميل كردن آن دوري مي كند . در ستون ها , توري مرغي تحت عنوان محافظ و حفظ كننده و مقاوم سازي ستون به كار گيري ميشود .

 

كاربرد توري مرغي زيرسازي كاشي

 

به كار گيري از توري مرغي در آماده ساختن ذيل سازي براي نصب كاشي سبب ساز يكنواخت شدن و استحكام بيشتر ملات مي شود .

 

ليست قيمت توري مرغي | نمايندگي پخش آن در شيراز - بازار خريد و فروش ...

گونه هاي توري مرغي

توري مرغي به دو نوع گالوانيزه سرد و گرم ايجاد مي شود و در كشور‌ايران هر دو گونه جان دار است .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%86-%D9%BE%D9%86%D9%84&id=124

توري مرغي گالوانيزه گرم بافت و ساخت جمهوري اسلامي ايران است و دارنده كيفيت , وزن و استحكام بالاتري نسبت به گالوانيزه سرد است . توري مرغي گالوانيزه سرد جان دار وارد شده مرزو بوم چين است و نسبت به دسته اهل ايران آن دارنده وزن و كيفيتي ذيل خيس ميباشد .

 

توري گالوانيزه گرم در قبال رطوبت مقاوم خيس بوده و برهه زماني زمان بيشتري بدوون خوردگي و زنگ زدگي باقي مي‌ماند .

 

در انتها , مهم‌ترين مزيت توري مرغي كه در استان هاي شمالي دارنده بيشترين به كار گيري است , مقاوم بودن آن مقابل رطوبت و زنگ زدگي و خوردگي ميباشد . مواقعي مثل سرعت اجرا بالا , وزن سبك و حمل راحت از ساير مزاياي توري مرغي بشمار مي‌آيد . كيفيت بالاي آن و به كارگيري كمتر از كربن منجر تداوم و ماندگاري بيشتر آن شده‌است .

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۴۸:۲۰ ] [ ismaeil sahab ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب