خريد و فروش انواع اهن آلات ساختماني
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 34
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 2173

سقف سيماني هميشه به استفاده از تقويت ميلگرد نياز ندارد ، اما مزاياي افزايش مقاومت و افزايش طول عمر دلايل قانع كننده اي براي ورود پيمانكاران است. احتمالاً يك پيمانكار متوسط ​​براي اين منظور به ميلگرد فولاد تبديل مي شود ، زيرا اين ماده به راحتي در دسترس است و متوجه نمي شود گزينه هاي برتر در بازار وجود دارد.

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-بافق-يزد-/8/view/ 
پيشرفت در فن آوري مواد منجر به محصولات ميلگرد كامپوزيت مانند GatorBar شده است. GatorBar ميلگرد پليمري تقويت شده با الياف (FRP) است كه مي تواند در جاي فولاد براي كارهاي تخت سيم استفاده شود. ميلگرد FBR ايده جديدي نيست و بيش از 30 سال است كه وجود دارد. در طول يك دهه گذشته ، روند طراحي هاي هوشمندانه ساختمان ، واقعاً مواد كامپوزيتي را به سمت جلو سوق داده و محصولاتي مانند GatorBar را با خود به ارمغان مي آورد.
پيمانكاراني كه در درجه اول از فولاد در كارهاي مسطح سيماني استفاده مي كنند ، بايد مزاياي به دست آمده با جابجايي به ميلگرد كامپوزيت ، مانند GatorBar را در نظر بگيرند. در اينجا دلايل اصلي كه بسياري از پيمانكاران تصميم گرفته اند تغيير ايجاد كنند ، آورده شده است.

 
1. وزن و وزن كمتري را كاهش مي دهد وزن و مزاياي آنفولاد كامپوزيت Rebar Beats 1-1.png(عكس توسط neuvokascorp.com)

Composite Rebar Beats Steel 1-1.png
ميلگردهاي فلزي سنگين و ناخوشايند كار ساده اي نيست. وزن ميلگرد فولادي به معناي حمل و نقل يا حمل آن گران است و بارگيري آن از كاميون ها دشوار است. روند كار با آن ، برش آن در اندازه و اتصال شبكه ها افراد زيادي را به خود اختصاص مي دهد. در مقايسه اين با كامپوزيت ، مشخص است كه برنده كيست.
ميلگرد كامپوزيت از نظر وزني بسيار سبك تر است ، GatorBar نسبت به ميلگردهاي فلزي معمولي 7 برابر سبك تر است. اين امر هزينه حمل و نقل را به ميزان قابل توجهي كاهش مي دهد و دست زدن به مواد را نسيم مي كند. شبكه اندازه متوسط ​​25 قطعه GatorBar وزن آن تنها 47 پوند است و توسط دو نفر به راحتي قابل حمل است.
طبيعت سبك GatorBar هنگام حمل و نقل موجب صرفه جويي در هزينه خواهد شد و به اعضاي خدمه اين امكان را مي دهد تا سريعتر و با ايمن تر كار كنند. اين دو عامل باعث افزايش سود شما از هر شغل انتخاب ميلگرد كامپوزيت نسبت به فولاد خواهد شد.


2. مقاومت قوي TENSILE با انعطاف پذيري ساختاري ملاقات مي كندRebar Composite Beats Steel 2.png(عكس توسط neuvokascorp.com)

Composite Rebar Beats Steel 2.png
تعادل بين قدرت و انعطاف پذيري يك عامل اساسي در هر نوع ساخت و ساز است. ميلگرد فولادي كاملاً قوي است اما فاقد انعطاف پذيري است. اين مي تواند به آساني باعث آسيب به ميلگرد نسبت به مواد كامپوزيتي شود كه مقداري از آن را دارد.
GatorBar يك ماده فوق العاده قوي است كه از مقاومت كششي بسيار بالايي برخوردار است ، به حدي كه از # 3 ⅜ "GatorBar" براي جايگزيني ميلگرد فولادي # 4 استفاده مي شود. به عنوان كامپوزيت ، GatorBar نيز به اندازه ميلگردهاي فلزي سفت و سخت نيست. درعوض ، داراي انعطاف پذيري است كه از آسيب رساندن يا خم شدن آن قبل از ريختن بتن در بالاي آن جلوگيري مي كند.
قبل از ريختن و ريختن سيمان ، شبكه مي تواند آسيب ببيند. اگر اين اتفاق بيفتد ، ميلگرد فولادي هيچ گونه حمايتي از بتن نمي كند. با وجود انعطاف پذيري جزئي GatorBar ، كه از اين نوع صدمه جلوگيري مي كند ، در وسط كار مسطح سيمان باقي مي ماند و بهترين پشتيباني ممكن را ارائه مي دهد.

 


3. عدم توانايي براي زنگ زدگي ترك خوردگيهنگامي كه رطوبت وارد كار كف سيمان شده و با ميلگرد فولادي تماس مي گيرد ، مي توان ترك خوردگي ايجاد كرد. اگرچه نصب مناسب مي تواند احتمال زنگ زدگي ميلگردهاي فلزي را كاهش دهد ، اما امكان توقف كامل آن وجود ندارد.
ميلگرد كامپوزيت GatorBar كاملاً ضد زنگ و ضد خوردگي است. در برابر يونهاي كلريد و مواد شيميايي غيرقابل نفوذ است. اين مي تواند يك نقطه فروش بزرگ براي مشترياني باشد كه درمورد ترك خوردگي تخته هاي سيماني در دارايي خود نگران هستند.

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ايران-رابيتس/39/view/
4- تقاضاي كامپوزيت با افزايش قيمت استيل غيرقابل اثبات استRebar Composite Beats Steel 3.png(عكس توسط neuvokascorp.com)

Composite Rebar Beats Steel 3.png
قيمت هاي فولاد رو به افزايش بوده است و اين باعث شده تا پيمانكاران مجبور به پرداخت هزينه بيشتري براي ميلگرد خود نسبت به سالهاي قبل شوند. تعداد زيادي از پيمانكاران نمي توانند براي مقابله با افزايش قيمت فولاد ، اقدام كنند ، و بسياري از آنها به دنبال گزينه هاي ديگري هستند.
ميلگرد كامپوزيت ، از جمله GatorBar ، منوط به صعود مواد فلزي خام و توليدي نيست. قيمت كامپوزيت ها در مقايسه نسبتاً پايدار است و بنابراين قيمت بسيار مطمئن تري دارد. همراه با صرفه جويي در هزينه كه قبلاً ذكر شد ، GatorBar براي پيمانكاران داراي مشاغل بزرگ و كوچك يك انتخاب عاقلانه اقتصادي است.


5- با توجه به نياز به تركيه نيازهاي ويژه اي نداريدممكن است پيمانكاران در فكر جايگزين كردن جايگاه خود با جايگزين باشند ، به اين دليل كه اين بدان معني است كه آنها نياز به خريد ابزار و تجهيزات جديد (و گران قيمت) دارند. خوشبختانه ، اين نگراني از ميلگرد كامپوزيت نيست.
GatorBar دقيقاً مانند ميلگردهاي فلزي قابل برش و گره خوردن است ، بدون آنكه پيمانكاران نياز به خريد هر نوع تجهيزات ويژه يا تجهيزات سخت افزاري داشته باشند. پيمانكاران مي توانند به راحتي بدون ايجاد هيچ گونه تغيير عمده در مشاغل خود ، تغييراتي را در GatorBar ايجاد كنند.
پيمانكاران هوشمند هميشه به دنبال راه هايي هستند كه بتوانند بهره وري خدمه خود را بهبود ببخشند ، خط پايين خود را تقويت كنند و بالاترين كيفيت را براي خدمات مسطح سيماني امكان پذير براي مشتريان خود ارائه دهند.

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابهر/1/view/

https://www.pinerivergroup.com/blog/composite-rebar


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۳۰:۴۸ ] [ ismaeil sahab ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب