خريد و فروش انواع اهن آلات ساختماني
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 12
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 2151
  • تاريخ تاسيس مجتمع فولاد گيلان : 1385
  • گنجايش ايجاد مجتمع فولاد گيلان : 2 . 5 ميليون بدن
  • توليدات مجتمع فولاد گيلان : ورق سياه
  • ويژگي ها متاع مجتمع فولاد گيلان :

1 : ورق سياه مجتمع فولاد گيلان : ورق سياه 2 رول 1000 , ورق سياه 2 . 5 رول 1000 , ورق سياه 3 رول 1000 , ورق سياه 4 رول 1000 , ورق سياه 5 رول 1000 , ورق سياه 6 رول 1000 , ورق سياه 8 رول 1000 , ورق سياه 8 رول 1250 , ورق سياه 10 رول 1000 , ورق سياه 10 رول 1250 , ورق سياه 12 رول 1000 , ورق سياه 15 رول 1000 , ورق سياه 35 رول 1000 , ورق سياه 35 رول 1250


آدرس سوله مجتمع فولاد گيلان : رشت - جاده سراوان
مجتمع فولاد گيلان در استان هاي شمالي تحت عنوان اولي و وسيع ترين كارگاه نورد فولاد سرزمين در بخش محرمانه تأسيس شويد . يكي محصول ها حياتي كمپاني نورد گيلان , ايجاد گونه هاي ورق ميباشد .

ورق سياه پوشش دار ، ورق گالوانيزه ، قيمت انواع ورق ، ورق هاي ...


ارزش ورق سياه گيلانيكي مارك هاي ورق عرضه شده بوسيله راس فروش آهن آلات آسرون , ورق سياه گيلان است . ارزش ورق سياه گيلان با دقت به كاربرد آن متعدد مي‌باشد . عمدتا ورق سياه در صنعت هاي متمايز كاربرد دارااست البته بعضا كارخانجات محصولات خويش را محدود به استاندارد هاي خاصي كرده تا بتوانند از تامين كنندگان آن كالاي مختص براي صنايعي يگانه باشند . از كاربرد هاي ورق سياه گيلان مي شود به ساختمان سازي و همگاني ساخت لوله هاي انتقال نفت و گاز ساخت مخازن ذيل فشار و خودروسازي اشاره نمود . ارزش ورق سياه فولاد گيلان در وب سايت آسرون به صورت روزمره مورد بروزرساني قرار مي‌گيرد .


ارزش ورق سياه گيلان
بها ورق گيلاناز گونه هاي ورق گيلان مي شود به ورق هاي گيلان 2 , 2 . 5 , 3 , 4 , 5 الي 15 اشاره نمود . گنجايش ساخت ورق سياه گيلان برابر با ۲ . ۵ ميليون بدن در سال بوده است كه مطابق با استاندارد هاي جهاني ايجاد مي شود .

از استانداردهاي مورد استعمال براي ايجاد ورق سياه گيلان مي شود به استاندارد هاي ( ASTM , DIN , JIS , AFNOR , UNI , BS , EN ( Euro norm اشاره نمود . از ساير روش هايي كه از نورد گرم به در آن استعمال مي شود مي شود به نورد گرم فروغ و روشنايي چشم اشاره نمود . ارزش ورق گيلان با دقت به مورد ها ارائه شده گوناگون مي‌باشد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ذوب-آهن-اصفهان/45/view/
بها روز ورق سياه گيلانارزش روز ورق سياه گيلان بعداز اعلام بوسيله مجتمع فولاد گيلان بروزرساني مي شود . مجتمع فولاد گيلان , گواهينامه ISO14001 را به جهت سرمايه گذاري در جهت پياده‌سازي سيستم مدير حفاظت از محيط زيست اخذ نموده است .

اين مجتمع با شعار رضايتمندي مشتريان و با توكل بر فريم كاردان و فني و امكانات امروزي توانسته است همه محصول ها خويش بر شالوده سلايق كاركنان ايجاد نمايد .كمپاني فولاد و ميلگرد آناهيتا گيلان ( سهامي مختص ) يكي داراي شهرت ترين و باكيفيت ترين برندهاي خالق ميلگرد در سرزمين است .

كاهش قيمت ورق آهن - ايسنا

با اين‌كه از تأسيس اين كارگاه , بازه زماني زمان متعددي نگذشته است البته اين كارگاه توانسته است با به كار گيري از مجهزترين اتومبيل آلات و تكنولوژي هاي روز جهان محصولاتي با امكان رقابت در تراز ملي را ارائه نمايد . كارگاه فولاد آناهيتا از كارگاه هاي حساس فولادي در زمينۀ ايجاد اشكال ميلگردهاي بي آلايش و آجدار در سايزها و استانداردهاي متفاوت هست .

اين موسسه , نقش مهمي در جهت تأمين ميلگرد در بازار فولاد مرزو بوم را ايفا ميكند .شما ميتوانيد ارزش ورق سياه فولاد گيلان , وزن ورق سياه فولاد گيلان را در وب سايت آسرون كاوش فرماييد و يا اين كه نسبت به توصيه توليدها متبوع خويش با ما در تماس باشيد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/آناهيتا-گيلان/3/view/


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۰۲:۳۵ ] [ ismaeil sahab ]

رابيتس كه به خطا راويز هم گفته مي شود , ورق فولادي مشبكي است كه از ورق‌هاي گالوانيزه گرم تشكيل شده است . اين ورق فولادي در صنعت ساختمان سازي فراوان كاربرد داراست به اين دليل كه به دليل تراز مشبك آن بيشتر ملات هاي ساختماني از جمله گچ و سيمان به آن مي چسبد .

رابيتس | سيم رابيتس بندي | رابيز | مصنوعات فلزي | رابيس ايران

استعمال از رابيتس در سقف كاذب براي گچكاري و توليد آرك و نور و روشنايي نهفته و … فراوان متداول است . همينطور در نماسازي براي ساخت طرح هاي حجيم و خوشگل از راويز به كار گيري مي شود . در بتن ريزي فونداسيون , ساخت ديوار كاذب و خودداري از ترك ديوارها , استعمال از رابيتس فراوان مرسوم است . اين كالا در گونه هاي مختلفي ساخت مي شود و ارزش راويز بر حسب گونه هاي آن مختلف است كه در‌پي توضيحات بيشتري راجع بدين فرآورده و اشكال آن ارائه مي شود . همينطور براي تدبير بيشتر راجع‌به ارزش رابيتس گالوانيزه و نكات بيشتر در رابطه خريد آن ميتوانيد با آسرون  در رابطه باشيد .

 رابيتس | سيم رابيتس بندي | رابيز | مصنوعات فلزي | رابيس ايران
در ساخت رابيتس , ابتدا ورق هاي گالوانيزه از پهنا به باطن دستگاه ميرود و در نصيب هايي از ورق پرس انجام مي شود آن‌گاه به باطن دستگاه ديگري مي‌رود و بخش هاي فرو رفته اي در آن توليد مي شود و آن گاه پروسه برش انجام مي شود . مبني بر ضخامت و وزن ورق , همينطور چگونگي پرس , تعداد چشمه هاي ساخت شده در ورق و تعداد ستون اشكال رابيتس متعدد است . از ديد وزن رابيتس ها به سه مدل رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن قسمت بندي مي شود و از ديد تعداد ستون به 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون نوع بندي ميشوند . همينطور اين جنس در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه هم در بازار موجود هست .


اشكال رابيتس و تاثير آن بر ارزش راويزهمان طور كه پيشتر گفته شد , اين مال دارنده اشكال گوناگوني است و بر پايه ي وزن , تعداد ستون و تعداد چشمه گونه بندي مي شود و بر همين پايه هم نامگذاري ميشوند . ارزش راويز بر پايه ي گونه هاي و ويژگي ها فني آن متعدد تمي شود كه به دنبال به توضيحات بيشتري در اين راستا ميپردازيم :
1 . تعداد ستون
يك برگ راويز از تعداد معيني ستون تشكيل مي گردد كه برهمين اصل نام‌گذاري مي گردد . تعداد ستون هاي محور طولي غالبا در سه مدل 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون ساخت مي شود . تعداد ستون با بعد ها چشمه ارتباط معكوس دارا هستند يعني هر چه تعداد ستون بيشتر باشد , مقدار چشمه كوچك خيس مي شود . اين دستور منجر سبك خيس شدن بنا و كم شده ملات مصرفي مي شود .
2 . وزن
هر برگ اين فرآورده بسته به ضخامت ورقي كه براي ساخت آن به كارگيري مي گردد , وزن منحصر به خويش را داراست . غالبا گونه 13 ستون دارنده وزن بيشتر و كيفيت بيشتري نسبت به سايرين است . چرا‌كه ندازه چشمه ها در‌اين گونه رابيتس كوچكتر شده و اين سبب بيشتر بودن وزن رابيتس هاي 13 ستون مي‌شد . اين كالا از نگاه وزن به سه گونه رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن جور بندي مي شود .

رابيتس ايران
رابيتس سبك
رابيتس 380 گرم 9 ستون , 610 گرم 11 ستون و 3 چشمه و 670 گرم 11 ستون و 3 چشمه در جايگاه سبك قرار مي‌گيرند .
رابيتس ميانگين
رابيتس 690 گرم 13 ستون و 2 چشمه , 760 گرم 13 ستون و 3 چشمه , 860 گرم 13 ستون و 3 چشمه در منزلت ميانگين قرار مي‌گيرند .

 

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-مسعود/38/view/
https://www.asroon.ir/news/detail/استانداردهاي-توليد-ميلگرد-در-ايران/1046/view/
https://www.asroon.ir/news/detail/مهمترين-كارخانه-هاي-فولاد-كشور/1031/view/


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۳۰:۲۸ ] [ ismaeil sahab ]

خيلي از اشخاص با گونه هاي ورق پلي كربنات آشنا نيستند . همينطور روش نصب ورق پلي كربنات و بعد ها ورق پلي كربنات را نمي دانند . درين مقاله داده ها جامعي از معنا پلي كربنات تا ليست ارزش ورق كربنات در اختيار شما دوستان عزيز قرار گرفته است . انگيزه تنها كسب داده ها شما در رابطه گونه هاي ورق پلي كربنات و ديگر مفاهيم مرتبط با جنس پلي كربنات مي‌باشد .
براي خريد و مشورت و درك كردن بها ورق پلي كربنات 98 با كارشناسان Asroon . ir تماس حاصل نماييد .

پلي كربنات
پلي كربنات چيست؟ورق پلي كربنات
ورق پلي كربناتدر سال ۱۹۵۳ ميلادي ماده اي بنام رزين پلي كربنات بوسيله پزشك دانيال فكس ساخته شد و در سال ۱۹۵۸ پلي كربنات به صورت بيشتر وارد بازار معروف شد . در سال ۱۹۶۸ اشكال ورق پلي كربنات به وسيله شركت جنرال الكتريك پلاستيك وارد بازار شد و مورد‌علاقه مردمان قرار گرفت . امروزه شاهد به كار گيري از نورگيرهاي سقفي در مصالح ساختماني مي‌باشيد . پلي كربنات ماده اي است روشن اما با ايستادگي بالا در قبال ضربات كه مي‌توانيد آن را جايگزين شيشه فرمائيد .
براي خريد و مشورت و درك كردن ارزش ورق پلي كربنات 98 با كارشناسان آسرون تماس حاصل نماييد .
مزاياي ورق پلي كربنات ( PC )
ورق پلي كربناتبه دليل اين‌كه پلي كربنات بضاعت و توان تأمين نوروروشنايي روزمره را نسبت به شيشه داراست , اين ماده تواناست در مصالح ساختماني و ديگر صنعت‌ها مورد به كار گيري قرار گيرد . از ساير مواقعي كه منجر شد پلي كربنات دوستداشتني شود عبارت است از :
قابليت و امكان انعطاف پذيري ورق پلي كربنات از مهمترين مزاياي پلي كربنات هست .پايداري در قبال اشعه فرابنفش .نصب سهل و آسان گونه هاي ورق پلي كربنات منجر راحتي و سرعت بخشيدن به عمل مي شود .در قبال حادثه ها ارگانيك گردباد , زمين لرزه , باران و غيره مورد به كارگيري قرار ميگيرد .كاهش مصرف انرژي با به كارگيري از اشكال ورق پلي كربنات هم قابليت و امكان پذير است .سازش با گونه هاي وضعيت آب و هوايي .يكي مزياي گونه هاي ورق پلي كربنات خواص سبك بودن اين ورق هاست .از مزاياي پلي كربنات مي‌توانيم به , با استمرار بودن آن اشاره نمود .

شركت نورگيران,توليدكننده نورگيرساختمان | ورق هاي پلي كربنات

معايب ورق پلي كربناتورق پلي كربنات
ورق پلي كربناتهر كالا يا اين كه وسيله اي دارنده معايبي است . ما اين عهد و پيمان را نمي دهيم كه ورق پلي كربنات بي عيب است . ولي معايب آن نسبت به مزاياي ورق پلي كربنات زياد كم است . در صورتي توجه فرماييد ميبينيد با همين معايب كم اين متاع چه كاربرد هايي را در صنعت هاي زير دستور خويش در آورده است . ولي معايب ورق پلي كربنات مي‌تواند چه چيزي باشد؟


معايب ورق پلي كربنات عبارت است از :
۱ - نسبت صدا ورق پلي كربنات به ورق هاي ديگر از معايب ان است .
۲ - مات شدن ورق به دليل توليد خش بر روي ورق پلي كربنات , يكي‌از معايب ورق پلي كربنات به حساب آورده مي شود . ( وجود خش به عارضه ها متفاوتي فيس ميدهد نظير در زمان نصب يا اين كه انتقال ورق كه در حالتي‌كه اين فعاليت به صدق صورت گيرد ورق شما جراحت نمي بيند . )


اشكال ورق پلي كربناتورق پلي كربنات
ورق پلي كربناتهمانگونه كه قبلاً اشاره كرديم از ورق پلي كربنات در قضيه هاي متفاوتي نظير مصالح ساختماني و عمراني به كارگيري مي شود . ولي پيرو گونه هاي ورق پلي كربنات را به شما معرفي ميكنيم . به طور كلي ورق هاي پلي كربنات به دو نوع با اهميت تقسيم مي شود :

  • ورق پلي كربنات تخت يا اين كه PC FLAT
  • ورق پلي كربنات دو جداره يا اين كه تعدادي جداره

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/راد-همدان/23/view/
https://www.asroon.ir/products/detail/تيرچه-بتني/117/view/
https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%BE%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%86%D8%A7%D8%AA-&id=123


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۵۸:۰۵ ] [ ismaeil sahab ]
شهرك اصناف استان قم
يكي خط مش هاي بهبود كيفيت محيط معاش شهري , ارتقا نظم و خودداري از راه‌بندان و مزاحمت صنعت هاي در هر شهري , احداث شهرك هاي صنفي مضاعف واجب و ضروري الاجرا مي‌باشد . بعضا از اصناف غوغا و مزاحمت هاي متعددي براي شهروندان هر شهري ساخت مي نمايند از جمله اين صنف‌ها , صنف آهن فروشان است و انتقال تمام آهن فروشان به شهرك صنف‌ها واجب و ضروي است .
پيمانكاران ساختماني قاعدتاً شهرك‌ها و بازارهاي فولادي را ميشناسند . درصورتي كه شما نيز بخشي از اين جور مي باشيد و براي اجراي شغل هاي خويش نياز به گونه هاي و اقسام توليد ها فولادي در استان قم داريد , درين دربين حتماً اسم شهرك صنف ها قم را شنيده‌ايد . خريداران توليد ها فولادي و ساختماني ميتوانند كليه توليد ها ساختماني دربرگيرنده ميلگرد , تيرآهن , نبشي و ناوداني و بقيه مقاطع فولادي و مصالح ساختماني كه به كارشان مي‌آيد , را در شهرك صنفها مي‌توانند بازديد و تهيه و تنظيم كنند .
شهرك آهن فروشان قم كه به شهرك اصناف هم داراي شهرت است . برنامه ريزي اوليۀ شهرك صنف ها قم در سال 1392 بوسيله شهرداري صورت گرفت و تا سال 1397 فراهم سازي آن طي 5 سال زمان بر شد و بالاخره در سال 1398 شهرك صنفها آمادۀ افتتاح شد . شهرداري قم با همتي فراوان توانست در طي 2 سال پروسه مهيا سازي و كامل شدن انشعابات برق , آب و . . . را انجام و به اتمام برساند . نشاني شهرك صنف‌ها در 5 كيلومتري جادۀ دير باز قم - تهران واقع شده كه دربرگيرنده بيشتراز 300 واحد صنفي است .نهايي خبرها شهرك اصناف
شهرك صنف‌ها براي انتقال آهن فروشان مهيا شده‌است ( 25 آذرماه 97 )
خرداد ماه 98 نهايي مهلت به آهن فروشان براي انتقال به شهرك صنف ها ( روزنامه آسرون )
جابجايي بيش تر از 300 واحد صنفي به شهرك اصناف ( بهمن 97 )
اهداي برق سه فاز براي واحدهاي صنفي شهرك صنف‌ها قم
آسرون , يكي مطرح ترين موسسات فعال در حوزۀ فروش گستردۀ آهن و فولاد , در استان قم هم دارنده يك‌سري شعبۀ فروشگاهي است و همينطور يك كدام از شعب كمپاني در شهرك اصناف واقع است . آسرون از صفر تا صد توليد ها فولادي در قم را داشته و شما ميتوانيد تمام اين توليد ها را با قيمتي دوچندان مطلوب تنظيم فرماييد .
در شرايطي‌كه شما از خريداران ديرين آهن آلات در قم بوده و گذري به محلۀ بلوار شاهد داشته يا اين كه پرس و جويي از باتجربه هاي اين صنف داشته باشيد , با اسم آسرون شناخت داريد . دكان آهن و فولاد حيدري , در‌اين صنعت از باسابقه‌ترين فروشگاه‌هاي بازار آهن استان قم به حساب مي‌آيد كه كار خويش را در سال 1375 آغاز نمود و در سال 1393 با ثبت مارك آسرون , عمل خويش را به شكلي جدي‌تر و در بستر اينترنت افزود . اين دكان با داشتن داده ها جامعي از كليه محصول ها فولادي , و ارائه طيف گسترده‏‌اي از محصول ها , از معتبرترين ايجاد كننده‌ها و برندها در گروه‌‏هاي گوناگون , و داشتن ارتباطي تنگاتنگ با توزيع‏ كنندگان اساسي اين كالاها در جمهوري اسلامي ايران , توانسته طيف وسيعي از نيازهاي مشتريان و مجريان ذي صلاح عمراني براي كاربري‏‌هاي گوناگون را برآورده كند .
از خصوصيت هاي بارز بازرگاني آهن و فولاد آسرون مي شود به ارائه قيمت‏‌هاي كاملاً رقابتي و مطلوب اشاره كرد . همينطور اين موسسه شعار كيفيت مناسب و مشتري مداري را انگيزه و رسالت خويش در حيث گرفته است . ما از شما دعوت مي نمائيم كه يك توشه در شهرك صنف‌ها به دكان آهن و فولاد آسرون مراجعه فرماييد تا بتوانيد در بازديدي در ميان تمام توليد ها فولادي جانور , با فراغ بال و پر مقايسه و گزينش نماييد و مورد مطلوب خويش را براي كاربردي كه مورد علاقه داريد , خريداري فرماييد .

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۲۹:۴۲ ] [ ismaeil sahab ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب